Site Haritası

Malkara Tuvalet Açma

Malkara Tuvalet Açma:Robot Cihazlarla Kırmadan tuvalet, lavabo,pimaş giderleri açma,mutfak giderleri açma,kanal, kanalizason giderleri açma.
Malkara ilçemizin her mahallesinde,Kameralarla görüntüleme.Gider açma tıkalı gider açma,tıkalı pimaş açma.

TEL:0542 339 34 39 

MALKARA DA Robot cihazlarla kırmadan dökmeden kısa bir sürede tıkanıklığı tespit eder sorunu çözeriz tıkanıklığı açmakla beraber tıkanıklığı tetikleyen materyelleride giderin içinden çıkartır gideriniz ilk günkü gibi temizlenir Tuvalet tıkanması tıkanıklık bizlerin kullanımı ile alakalıdır,sebep olan materyeller. saç,yün,ıslak mendil  toplu atılan tuvalet kağıtları,kovada unutulan yer bezleri gibi materyelleri saya biliriz tıkanıklığı binamızın her katında yaşıya biliriz zaman içinde pimaşların daralmasıda tıkanıklığı tetikler.Kimyasal açıcılar bu tür tıkanıklığı gideremez.kimyasalları açık olan giderlerimizde zaman zaman kullanmalıyız tıkanıklık baş gösterdiği zaman tek çözüm kırmadan dökmeden zahmetsiz bir şekilde giderin açılmasıdır. bu noktada firmamız devreye girmektedir kısa bir sürede tıkanıklığı giderir hiç biryere zarar vermeden çözüme ulaşırız.  servislerimiz açma garantilidir açılmayan yerlerden ücret talep edilmez.istanbulun tüm giderleri  gece,gündüz servislerimizle siz istanbul halkımızın hizmetinizdeyiz sizlere bir telefon  kadar yakınız en geç bir saat içinde

 pimaş görüntüleme kamerası

MALKARA TIKALI TUVALET AÇMA  Robot Cihazlarla Tuvalet tıkanıklığı açma konusunda hizmet veren firmamız istanbul geneli açma garantili servisleri ile günün her saati sizlerin hizmetindedir. Ekiplerimiz son sistem ekipmanlarla donanımlı olup kırma dökme yapmadan sorununuzu çözmek sizleri sağlıksız bir ortamda mağdur olmaktan en kısa bir zaman diliminde kurtarmaktadır.
Tuvalet tıkanıklığı açmada, profesyonel yardım almanız gerekmektedir.klozet açma, kanal açma,pimaş tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma,lavabo tıkanıklığı açma, banya giderleri açma .mutfak giderleri açma,yağmur giderleri açma

  • MALKARA KANAL AÇMA İŞLEMLERİNİ  MAKİNE KULLANARAK HİÇ BİR YERİ KIRMADAN YAPIYORUZ.

 
Boru içerisinde ki tıkanıklığı tuvaletinizden veya lavabonuzdan gönderdiğimiz robot makineler ile kanal borularında tıkanıklık açma.
 
Bina içi ve bina dışındaki kanallarda meydana gelen tıkanıklıkların başınıza açtığı dertlerden şikayetçiyseniz profesyonel bir yardım almanın vakti gelmiş demektir. Kanal tıkanıklığının etkili çözümü en kısa sürede elinizde. Banyo tesisatı, mutfak tesisatı gibi çok kullanılan alanlarda zaman içerisinde giderlerde katı atıklar, kanalizasyonda biriken pis sular sıkıntı yaratmaya başlar. Böyle durumlarda uzman çalışanları olan robotla kanal açma profesyonel bir ekipten alınan hizmetle alt yapıyla alakalı hiçbir sorun yaşamaz, uzun süre tıkanıklık derdinin yaşatacağı problemlerle karşılaşmamış olursunuz.

Tel:0542 339 34 39

PİMAŞ GİDER BORULARI ZAMANLA TIKANIR KULLANIM HATALARI YADA İŞÇİLİK HATALARINDAN TIKANIKLAR YAŞANIR  BU GİBİ BİR SORUN YAŞARSANIZ BİZE ULAŞMANIZ YETERLİ BİZ FİRMA OLARAK BU TÜR SORUNLARI KOLAY  VE ÇOK ÇABUK BİR ZAMAN DİLİMİNDE SORUNU HALLEDİYORUZ.HİÇBİR TESİSATI SÖKMEDEN TESİSATINIZA ZARAR VERMEDEN TIKANIKLIĞI AÇIYORUZ.BU İŞLEMLERİ ROBOT VE KAMERALI SİSTEMLERLE AÇIYORUZ.BAZI GİDER BORULARINDA YAĞLANMADAN DOLAYI DARALMALAR OLUYOR BUNLARIDA ROBOT CİHAZLA ÖNCE YAĞLARI PARÇALIYORUZ.SONRA YIKAMA MAKİNESİYLE BORUNUN İÇİNİ TAMAMEN TEMİZLİYORUZ.BU TÜR KOMBİNE TEMİZLİK İŞLEMLERİ SIK SIK TIKANAN DURUMLARDA KAMERA İLE GÖRÜNTÜ ALIYOR SORUNU KÖKTEN ÇÖZÜYORUZ.YANİ SORUNU SİZ GÖRÜYORSUNUZ KAMERADA ONA GÖRE BİR İŞLEM YAPILIYOR AYRI KONUDA BAZI RADYAL TEMELLERDE BORUNUN İÇİNE BETON V.S.LER KAÇIYOR BUNUDA YÜZEYDEN NOKTASAL TESPİTİNİ YAPIYORUZ DEDÖKTÖR CİHAZLARLA SORUNLU BÖLGE KIRILARAK İŞLEM SONUÇLANIYOR.HER YERİ KIRMAK DÖKMEK YOK NOKTASAL BULUP İŞLEMİ SONLANDIRIYORUZ.BU DA SİZE ÇOK UYGUN FİYATLARA GELİYOR MALİYETİ YANİ TEKNOLOJİYLE ÇALIŞMAK BİZLERE ÇOK AVANTAJLAR SAĞLIYOR.HEM MADDİ HEM MANAVİ YÖNDEN BÖYLE BİR HİZMET ALMAK İSTERSENİZ BİZ HİZMET VERMEYE HAZIRIZ.

Tuvalet giderlerimizin tıkanmasının sebebi genellikle kullanımdır. tuvalet giderlerimize ıslak mendil,tuvalet kağıdı,yer bezleri gibi materyelleri atmayınız.

Giderlerimizin tıkanması  unutmayalımki kullanımla alakalıdır giderlerinize yıkadığınız yünlerin pis sularını dökerken çok dikkat etmeniz derekir yün pimaşların içini örümcek ağı gibi  örer ve tıkanıklık kaçınılmaz olur.giderlerimiz vucudumuzdaki damarlar gibidir her daim tıkanmaya müsaittir.  Tuvalet açmak,pimaş açmak gider açmak,bizim uzmanlıkalanımız.tuvalet giderlerimiz yetmişlik dediğimiz mutfak pimaşları ile binamızın radyel temelindeki ana hattında yani kanal dediğimiz bina ile rögar arasında kalan pimaş hattıdır iki giderin bir araya gelip birleştiği  hattın içinde yağlar ile tuvalet kağıtları petler ıslak mendiller mutfak yağına yapışır arkadan gelen materyeller yığılarak çok ciddi kanal tıkanıklığını tetikler binanızın rögara giden hattını iflas ettirir.Radyel temeli kırmak mümkün olmadığından çözüm zahmetsiz masrafsız bir şekilde kısa bir zaman diliminde robot cihazlarla tıkanıklığın giderilmesidir.Tesisat sorunu hem sizin hem  komşularınızı rahatsız eder.Lağam kokusu çeşitli bakteriler taşımaktadır,bu gibi durumlarda bizleri araya bilirsiniz
Malkara genelinde son sistem cihazlar uzman ekiplerle tüm pimaş giderlerinizi açmaktayız. pimaş görüntüleme kamerası

TIKALI PİMAŞ AÇMA:tıkalı gider pimaş borularınızı robot sistemlerle kırmadan sökmeden açıyor sonraki işlem basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

 TIKALI KLOZET AÇMA:tıkanan klozet giderlerinizi robot sistem makinelerimizle kırmadan açıyoruz. hiçbir yere zarar vermeden işlem bitiyor çok kısa zamanda

  TIKALI LAVABO AÇMA:lavabo gider tesisatınızda yağlanma genelde çok olur bunuda robotla açtıktan sonra borularının içini basınçlı suyla yıkıyor yağları parçalıyor giderlerden dışarı atıyoruz.

  TIKALI KANALİZASYON AÇMA:TIKALI kanalizasyonları kırmada robot ve kameralı sistemlerle açıyor basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

 TIKALI KANAL AÇMA:TIKALI kanal gider borularını kırmadan sökmeden robot sistemle açıyoruz.

  MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA:mutfaklarda genelde boruların içinde yağlanmadan dolayı tıkanmalar meydana gelir önce robot sistemle açılacak ardındab yıkama sistemi ile borularınız temizlenecek sonuç mükemmel 

  SU KAÇAK TESPİTİ ve TAMİRİ:SU kaçak tespitlerini termal cihazlarla ve dinleme cihazlarınla noktasal tespitini yapıp ardından tamirinide yapıyoruz.

  TIKALI LOGAR AÇMA ve LOGAR TEMİZLEME:LOGAR gider boruları zamanla tıkanır işçilik yada kullanım hatalarından kaynaklanır bu tür tıkanıkları kırmadan robot makinelerle açıyoruz. 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret36594
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.919417.9912
Euro18.320018.3934