Site Haritası

Muratlı Tuvalet Açma

Muratlı Tuvalet Açma.Kanal,kanalizasyon,pimaş,gideri açma, tuvalet açma,lavabo açma,mutfak giderleri açma, İşlemleri kırma dökmeyapmadan açmaktayız.Pimaş giderlerinizin kameralarla görüntülenmesi yapılmaktadır.Robot Cihazlarla Ve Kameralarla Açma.Son sistem ekipmanlarla muratlı'ya servis vermekteyiz.Kanal Kanalizasyon Giderleri Açma Ve Görüntüleme servislerimizle genel Hizmet Vermekteyiz.

0542 339 34 39

MURATLI BÖLGESİNDE KANAL AÇMA İŞLEMLERİNİ MAKİNE KULLANARAK HİÇ BİR YERİ KIRMADAN YAPIYORUZ Boru içerisinde ki tıkanıklığı tuvaletinizden veya lavabonuzdan gönderdiğimiz robot makineler ile kanal borularında tıkanıklık açma. Bina içi ve bina dışındaki kanallarda meydana gelen tıkanıklıkların başınıza açtığı dertlerden şikayetçiyseniz profesyonel bir yardımalmanın vakti gelmiş demektir. Kanal tıkanıklığının etkili çözümü en kısa süredeelinizde. Banyo tesisatı, mutfak tesisatı gibi çok kullanılan alanlarda zaman içerisinde giderlerde katı atıklar, kanalizasyonda biriken pis sular sıkıntı yaratmaya başlar. Böyle durumlarda uzman çalışanları olan robotla kanal açma profesyonel bir ekipten alınan hizmetle alt yapıyla alakalı hiçbir sorun yaşamaz,uzun süre tıkanıklık derdinin yaşatacağı problemlerle karşılaşmamış olursunuz.Tıkalı boru açma, kanal açma, gider açma, tuvalet tıkanıklığı açma, tıkanıklık açma, pimaş açma. Üstün teknoloji kanal görüntüleme kameraları ile sizlere tıkanıklığa sebep olan bölge üzerinden görüntü alıyoruz. Kameralı olarak tıkanmış kanal borularında kırmadan zahmetsiz olarak tıkanıklık açıyoruz. Tıkalıboruları açma servisi, tıkalı lavabo açma, tıkanmış tuvalet açma, tıkalı pimaş açma, tıkanmış boru açma Hiçbir yeri kırmadan dökmeden robotla tıkalı boru açma hizmeti, Tıkalı boruları açma servisi, tıkalı pimaş açma, kameralı tıkanıklıkaçma, kanal açma, gider borusu tıkanıklık açma, istanbul`un tüm bölgelerineservis hizmet veriyoruz. Lavabonuzun borusu tıkandı veya mutfağın gideri tıkandı artık korkmayın... Yeni teknoloji yeni hizmet artık boru tamiri diye bir şey yok. Makine ile klozetinizin borusunu veya tuvaletin borusunu açmak mümkün mü ? Tuvalet klozeti içinde es dediğimiz yerde biriken kireç zamanla boruyu tamamen kapatır. Artık su gitmemeye başlar kanal açma makinesikireci kırarak suyun yoluna devam etmesini sağlar. Mazgallarda biriken yağ, kirve tozlar kanalların tıkanmasına, bu kanal tıkanıklığı da giderilmediğinde su baskınlara neden olur. Konutunuza kalıcı hasarlar verebilecek türden kanal tıkanıklığı açma sorununun hiç yaşanmaması için sorununuzu sorumluluk bilinciyle ele alan, üstlenen bir firmayla çalışıp, teknik donanıma sahip tesisatçılarıyla kanal arıza nedenini belirleyebilirsiniz. Kanal açma ücreti busorunlara zamanında müdahale edilmemesi durumunda önemsenmeyecek birrakam olarak kalacaktır. Kanal tıkanıklığına neden olabilecek sert cisimler, kalıntılardan hangisinin olduğuna ve nasıl bir yol izleneceğine karar vermek içinözel görüntüleme kameralarıyla yeri noktasal tespitle belirlenmelidir. Kanal açma makinaları ve tazyikli su ile tıkanıklık kısa sürede açılmakta, kullanılamayan dış ve iç binalarda rahatlamalar söz konusu olmaktadır. Kanalborusu açma işlemi atık pis su giderlerinin temizlenme, kanalların bakımının,onarımının ve tıkanıklığının açılma işlemini uygun fiyatlara yaptırıp sıcak yaz günlerinde pis koku ve kötü görüntülere maruz kalmayın.


 GİDER GÖRÜNTÜLEME KAMERASI

0542 339 34 39

Muratlı sanayi bölgesinde hizmetimiz vardır.

Tuvalet giderlerimizin tıkanmasının sebebi genellikle kullanımdır. tuvalet giderlerimize ıslak mendil,tuvalet kağıdı,yer bezleri gibi materyelleri atmayınız.

Giderlerimizin tıkanması  unutmayalımki kullanımla alakalıdır giderlerinize yıkadığınız yünlerin pis sularını dökerken çok dikkat etmeniz derekir yün pimaşların içini örümcek ağı gibi  örer ve tıkanıklık kaçınılmaz olur.giderlerimiz vucudumuzdaki damarlar gibidir her daim tıkanmaya müsaittir.  Tuvalet açmak,pimaş açmak gider açmak,bizim uzmanlıkalanımız.tuvalet giderlerimiz yetmişlik dediğimiz mutfak pimaşları ile binamızın radyel temelindeki ana hattında yani kanal dediğimiz bina ile rögar arasında kalan pimaş hattıdır iki giderin bir araya gelip birleştiği  hattın içinde yağlar ile tuvalet kağıtları petler ıslak mendiller mutfak yağına yapışır arkadan gelen materyeller yığılarak çok ciddi kanal tıkanıklığını tetikler binanızın rögara giden hattını iflas ettirir.Radyel temeli kırmak mümkün olmadığından çözüm zahmetsiz masrafsız bir şekilde kısa bir zaman diliminde robot cihazlarla tıkanıklığın giderilmesidir.Tesisat sorunu hem sizin hem  komşularınızı rahatsız eder.Lağam kokusu çeşitli bakteriler taşımaktadır,bu gibi durumlarda bizleri araya bilirsiniz

Tekirdağ ilimizin genelinde son sistem cihazlar uzman ekiplerle tüm pimaş giderlerinizi açmaktayız.


TIKALI TUVALET AÇMA:ROBOT SİSTEMLE KIRMADAN SÖKMEDEN TESİSATINIZI TIKALI TUVALETLERİ AÇIYORUZ.
çalışma prensibimiz açılmayan yerden ücret talep etmiyoruz.

  TIKALI GİDER AÇMA:tıkalı gider borularınızı kırmadan tesisata zarar vermeden robot ve kameralı sistemlerle açıyoruz.

 TIKALI PİMAŞ AÇMA:tıkalı gider pimaş borularınızı robot sistemlerle kırmadan sökmeden açıyor sonraki işlem basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

 TIKALI KLOZET AÇMA:tıkanan klozet giderlerinizi robot sistem makinelerimizle kırmadan açıyoruz. hiçbir yere zarar vermeden işlem bitiyor çok kısa zamanda

  TIKALI LAVABO AÇMA:lavabo gider tesisatınızda yağlanma genelde çok olur bunuda robotla açtıktan sonra borularının içini basınçlı suyla yıkıyor yağları parçalıyor giderlerden dışarı atıyoruz.

  TIKALI KANALİZASYON AÇMA:TIKALI kanalizasyonları kırmada robot ve kameralı sistemlerle açıyor basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

 TIKALI KANAL AÇMA:TIKALI kanal gider borularını kırmadan sökmeden robot sistemle açıyoruz.

  MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA:mutfaklarda genelde boruların içinde yağlanmadan dolayı tıkanmalar meydana gelir önce robot sistemle açılacak ardındab yıkama sistemi ile borularınız temizlenecek sonuç mükemmel 

  SU KAÇAK TESPİTİ ve TAMİRİ:SU kaçak tespitlerini termal cihazlarla ve dinleme cihazlarınla noktasal tespitini yapıp ardından tamirinide yapıyoruz.

  TIKALI LOGAR AÇMA ve LOGAR TEMİZLEME:LOGAR gider boruları zamanla tıkanır işçilik yada kullanım hatalarından kaynaklanır bu tür tıkanıkları kırmadan robot makinelerle açıyoruz.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret36594
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.919417.9912
Euro18.320018.3934