Site Haritası

Küçükköy Mutfak Gideri Açma

Mutfak gideri Açma Küçükköyde Tıkalı lavabo açma,mutfak lavabo giderleri açma,banyo giderleri açma,yağmur giderleri açma,tıkalı tuvalet açma,klozet açma,kanal kanalizasyon açma.
0542 339 34 39
Kırmadan dökmeden Robot Cihazlarımızla açma garantili servislerimizle Küçükköy semtimizin 7/24 hizmetindeyiz

Servislerimiz açma garantilidir açılmayan giderlerden ücret alınmaz. 7/24 servis imkanımız vardır.

Lavabo giderlerimiz 50'lik pimaşlardır. Meyilin zayıf olduğu yerlerde kalıntılar birikerek tıkanıklığı oluşturur.

TIKALI TUVALET AÇMA:ROBOT SİSTEMLE KIRMADAN SÖKMEDEN TESİSATINIZI TIKALI TUVALETLERİ AÇIYORUZ.
çalışma prensibimiz açılmayan yerden ücret talep etmiyoruz.

TIKALI GİDER AÇMA:tıkalı gider borularınızı kırmadan tesisata zarar vermeden robot ve kameralı sistemlerle açıyoruz.

TIKALI PİMAŞ AÇMA:tıkalı gider pimaş borularınızı robot sistemlerle kırmadan sökmeden açıyor sonraki işlem basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

TIKALI KLOZET AÇMA:tıkanan klozet giderlerinizi robot sistem makinelerimizle kırmadan açıyoruz. hiçbir yere zarar vermeden işlem bitiyor çok kısa zamanda

TIKALI LAVABO AÇMA:lavabo gider tesisatınızda yağlanma genelde çok olur bunuda robotla açtıktan sonra borularının içini basınçlı suyla yıkıyor yağları parçalıyor giderlerden dışarı atıyoruz.

TIKALI KANALİZASYON AÇMA:TIKALI kanalizasyonları kırmada robot ve kameralı sistemlerle açıyor basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

TIKALI KANAL AÇMA:TIKALI kanal gider borularını kırmadan sökmeden robot sistemle açıyoruz.

MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA:mutfaklarda genelde boruların içinde yağlanmadan dolayı tıkanmalar meydana gelir önce robot sistemle açılacak ardındab yıkama sistemi ile borularınız temizlenecek sonuç mükemmel 

 SU KAÇAK TESPİTİ ve TAMİRİ:SU kaçak tespitlerini termal cihazlarla ve dinleme cihazlarınla noktasal tespitini yapıp ardından tamirinide yapıyoruz.

TIKALI LOGAR AÇMA ve LOGAR TEMİZLEME:LOGAR gider boruları zamanla tıkanır işçilik yada kullanım hatalarından kaynaklanır bu tür tıkanıkları kırmadan robot makinelerle açıyoruz. Bu kalıntılar nelerdir. kızartma yağları,yemek artıkları-banyo lavabolarında saç ve değişik türde materyeller cisimler tıkanıklık oluşmasını tetiklemektedir.Bu tür tıkanıklık oluştuğu zaman profesyonel firmalardan yardım talep etmelisiniz. Çünkü kırma dökme yapmadan lavabo giderleriniz,kısa bir zaman diliminde  açılmaktadır.
 lavabo evyesi
Lavabo açma konusunda bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Servislerimiz geceli gündüzlü hizmet vermektedir. Ekiplerimiz konusunda uzmanlaşan kişilerden kurulmuş olup yaptığımız işte işinin eğlidir.

SU  TESİSATÇISI                                                                                                              

MUTFAK LAVABOSU. tıkanıklığı gidere dökülen yemek artıkları yemek yağları önceliği bu tür kalıntıların gidere atılmasıdır giderlerimizin akarları yani meyilleri zayıf ise buda tıkanıklıkta öncelik alır.Mutfak giderlerindeki yağ kalıntıları zaman içinde katılaşmaktadır lavabo açıcıları tıkanıklık baş gösterdiği zaman hiç bir işe yaramaz bu tür kimyasallar giderlerimiz açık iken düzenli kullanılması tavsiye edilirki tıkanıklık oluşmasın.firmamız her tür gider tıkanıklığında sizin hizmetinizdedir.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret36594
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.919417.9912
Euro18.320018.3934