Bakırköy Mutfak Gideri Açma

BAKIRKÖY iLÇESİNDE SU TESİSATÇISI:MUTFAK LAVABOSU AÇMA,MUTFAK GİDERİ AÇMA,PİMAŞ AÇMA,KANAL AÇMA,PİMAŞ AÇMA,KLOZET AÇMA,KANALİZASYON AÇMA,TUVALET AÇMA,KONUSUNDA HİZMET VEREN FİRMAMIZ 7/24 SERVİS

İMKANI SUNMAKTADIR.
 PİMAŞ GÖRÜNTÜLEME KAMERASI
BAKIRKÖY İLÇEMİZİN HER MAHALLESİNE SERVİSLERİMİZ VARDIR.
ROBOT CİHAZLARLA KIRMADAN DÖKMEDEN AÇMA GARANTİLİ UZMAN EKİPLERİMİZLE BAKIRKÖY İLÇEMİZDE HİZMETİNİZDEYİZ.

YETKİLİ: 0542 339 34 39

TIKALI TUVALET AÇMA:ROBOT SİSTEMLE KIRMADAN SÖKMEDEN TESİSATINIZI TIKALI TUVALETLERİ AÇIYORUZ.
çalışma prensibimiz açılmayan yerden ücret talep etmiyoruz.

TIKALI GİDER AÇMA:tıkalı gider borularınızı kırmadan tesisata zarar vermeden robot ve kameralı sistemlerle açıyoruz.

TIKALI PİMAŞ AÇMA:tıkalı gider pimaş borularınızı robot sistemlerle kırmadan sökmeden açıyor sonraki işlem basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

TIKALI KLOZET AÇMA:tıkanan klozet giderlerinizi robot sistem makinelerimizle kırmadan açıyoruz. hiçbir yere zarar vermeden işlem bitiyor çok kısa zamanda

TIKALI LAVABO AÇMA:lavabo gider tesisatınızda yağlanma genelde çok olur bunuda robotla açtıktan sonra borularının içini basınçlı suyla yıkıyor yağları parçalıyor giderlerden dışarı atıyoruz.

TIKALI KANALİZASYON AÇMA:TIKALI kanalizasyonları kırmada robot ve kameralı sistemlerle açıyor basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

TIKALI KANAL AÇMA:TIKALI kanal gider borularını kırmadan sökmeden robot sistemle açıyoruz.

MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA:mutfaklarda genelde boruların içinde yağlanmadan dolayı tıkanmalar meydana gelir önce robot sistemle açılacak ardındab yıkama sistemi ile borularınız temizlenecek sonuç mükemmel 

 SU KAÇAK TESPİTİ ve TAMİRİ:SU kaçak tespitlerini termal cihazlarla ve dinleme cihazlarınla noktasal tespitini yapıp ardından tamirinide yapıyoruz.

TIKALI LOGAR AÇMA ve LOGAR TEMİZLEME:LOGAR gider boruları zamanla tıkanır işçilik yada kullanım hatalarından kaynaklanır bu tür tıkanıkları kırmadan robot makinelerle açıyoruz. 

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret22427
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.93247.9641
Euro9.38769.4252